0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Западниот Свет Печатено Ќебе Семејни Ќебиња За Кревети Софа Фланелен Фрли Ќебиња Мека Топла Постелнина Постелнина Подароци За Домашен Декор

Западниот Свет Печатено Ќебе Семејни Ќебиња За Кревети Софа Фланелен Фрли Ќебиња Мека Топла Постелнина Постелнина Подароци За

DEN 160.00
Залиха

Пристапност

Перформанси на производот : изработени од плус фланелен, лесен и топол, издржлив. Супер меко и одлично чувство за рацеЦелосно отпорен на смалување и отпорен на брчки. Нашето ќебе има текстура слична на кадифе, многу меко чувство на рака, против пилинг, против брчки, антиалергија, без губење на косата и други карактеристики. АПЛИКАЦИЈА СЦЕНА : Погоден за кревет, троседот, кампување или патување, многу топло. Тоа е најдобриот подарок за семејството и пријателите. ИНСТРУКЦИИ ЗА ПЕРЕЊЕ : машина за перење, сушење на ниска температура, не користете белило. Посебна Забелешка : податоците За оваа големина поради различни методи на мерење, грешката е во рамките на 2-4см е нормална. Забелешка За боја : Различни монитори, приказот на бојата ќе има грешка, до вистинската примена боја ќе преовладува. Количина : едно парче. Дизајн Забелешка : Еднострано Печатење. материјал : фланелен.

Параметри на производот

Слична стока