0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Замена За Елементот За Печење Кенмор Сирс-Компатибилен Со Елементот За Греење На Рерната Кенмор

Замена За Елементот За Печење Кенмор Сирс-Компатибилен Со Елементот За Греење На Рерната Кенмор

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

2-Замена На Пакувањето За Кенмор / Сирс 6286417910 Елемент За Печење - Компатибилен Со Кенмор / Сирс 5303051519 Елемент За Греење на Рерната ве Молиме запомнете : ова е почетен дел за замена На Брендот На Батеријата, А не производ ОЕМ. Сите споменувања на имиња на брендови или описи на модели се направени строго за да се илустрира компатибилноста. Сите имиња и логоа на брендови се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици. Овој производ не е поврзан со никакви брендови и не е покриен со никакви гаранции што ги нудат оригиналните производители. Сите гаранции за овој производ се нудат исклучиво Со Почетна Батерија. Замена Кенмор / Сеарс 6286417910 Елемент За Печење Во Рерна; Количина : 2. Заменува Кенмор / Сеарс 5303051519 Рерна Греење Елемент. Брза и лесна инсталација. Вратете го вашиот стар опсег и направете го да функционира како сосема нов со овој заменски грејач. Заменете го грејниот елемент ако доживеете : малку или без топлина, бавно загревање, нерамна топлина, неточна температура. Брзо се загрева за да можете да се вратите на готвењето/печењето. Забелешка : ве Молиме проверете го вашиот опсег за да бидете сигурни дека ги купувате точните делови. На Продажба За Ограничено време!.

Параметри на производот

Слична стока