0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Читач На умот Метална Еднокреветна Основа Со Кафе, Дозер За Шеќер, Црна

Читач На умот Метална Еднокреветна Основа Со Кафе, Дозер За Шеќер, Црна

DEN 319.68
Залиха

Пристапност

Имате проблеми со вадење кафе и шеќер од вреќите или контејнерите? Само користете ги овие дозери за кафе и шеќер и можете да ги добиете целото кафе и шеќер само со повлекување на рачката. Само извлечете ги и извлечете ги состојките во еден момент. Немојте да се борите да го земете вашето кафе, наместо тоа, набавете го брзо и лесно. Повлечете ја рачката за да издадете кафе и само бел шеќер (Кафеавиот шеќер и другите видови се премногу влажни и ќе се заглават во диспензерот);може да излезе од држачот, така што е полесно да се исчисти и надополни;има прилагодлива висина од 17" до 19,75";погрижете се да ставите во простори и да го извртувате горниот дел за да се заклучи на место;3 склопување На Делови, врвни пресврти на диспензерот, а изливот се става на дното на диспензерот;Димензии : 6 (Л) х 5 (в) х 19.75 (ж).

Параметри на производот

Слична стока