0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Девон и Клер Престон Ноилхед Трим Отоманска клупа, повеќе бои

Девон и Клер Престон Ноилхед Трим Отоманска клупа, повеќе бои

DEN 0.67
Залиха

Пристапност

Овој стилски отоман додава цртичка на боја во секој дом со својата финиш од портокалова сангрија. Деталите вклучуваат трим за нокти и ткаенина од микросуеди што нуди одлична удобност и издржливост. Морнарица сина полиестер. Рамка од тврдо дрво сушена од печка. Издржлив полиестерски кадифе тапацир. Рамката е вклучена од пена, заграден и блокиран од агол за удобност и поддршка. Амортизирање на пена со висока густина. Сребрена заврши трим за нокти.

Параметри на производот

Слична стока