0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Центричен 150. Предното Црево за Сопирачките Одговара изберете: 2006-КИА СПЕКТРА, 2005 - КИА СПЕКТРА5

Центричен 150. Предното Црево за Сопирачките Одговара изберете: 2006-КИА СПЕКТРА, 2005 - КИА СПЕКТРА5

DEN 4102.56
Залиха

Пристапност

Центрична Премиум Сопирачка Главен Цилиндар Сопирачка Хидраулично Црево Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Одговара Изберете : 2004,2006 - 2009 КИА СПЕКТРИ 2005-2008 КИА СПЕКТРА5 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Параметри на производот

Слична стока