0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Училишен Ранец За Жени, Ранец За Лаптоп Колеџ Училишна Торба Против Кражба Дневен Пакет За Патувања За Девојчиња

Училишен Ранец За Жени, Ранец За Лаптоп Колеџ Училишна Торба Против Кражба Дневен Пакет За Патувања За Девојчиња

DEN 351.84
Залиха

Пристапност

[Материјал] : Издржлив водоотпорен најлон (но не целосно водоотпорен), ефикасна заштита за тетратки и други предмети во торбата од слаб дожд. Полиестерска постава, памучна облога за грб, мазен и цврст патент. [Големина] : училишен ранец : 12,6 x 7,9 x 16,9 инчи (L x W x H); 1 поместена преграда за лаптоп за 15 инчен лаптоп; Тежина : околу 1,3 фунти. [Удобен и добро дизајниран] : Дизајниран Со џеб со патент на грбот и дизајн против кражба за да се обезбеди сигурност, можете да ги чувате вашиот мобилен телефон, паричник и други важни предмети. Задниот дизајн количка случај фиксен појас, двете раменици можат да бидат слободни. [Структура] : главната внатрешна преграда содржи џеб со патент и преграда за лаптоп. Предните комбинирани џебови се 3 отворени џебови за складирање мобилни телефони или други предмети. Надворешните 2 странични џебови обезбедуваат простор за шишиња со вода и чадори и 1 заден џеб со патент за заштита од кражба. [Моден Шик] : Исклучителни и модерни медали и приврзоци. Училишните кеси за учениците не исчезнуваат, немаат посебен мирис, еколошки и здрави. Погоден за различни прилики како што се употреба на студенти, секојдневно слободно време или патување. Идеален моден подарок-Денот На Благодарноста/Нова година/Роденден/денот на Вљубените подарок.[ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ-мали делови,Не за деца под 3 години.Соодветна Возраст Одделение : 3+ години]. Ние би сакале да ја изразиме нашата искрена благодарност за вашето купување на нашиот производ. Ние се стремиме да обезбедиме висококвалитетни производи и исклучителна услуга и ја цениме можноста да ви служиме. Ние сме посветени на испорака на производ кој ги задоволува вашите потреби и ги надминува вашите очекувања.

Параметри на производот

Слична стока