0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Корпа За Столбови, Метална Правоаголна Корпа За Купување Мала Корпа Зеленчук И Овошје Дрвена Рачка

Корпа За Столбови, Метална Правоаголна Корпа За Купување Мала Корпа Зеленчук И Овошје Дрвена Рачка

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

Карактеристики : 1. Оваа корпа има висококвалитетна дрвена рачка. Овие рачки го олеснуваат носењето на корпата.2. Металната конструкција е изградена за издржливост. Тие се доволно цврсти за да ги држат вашите работи и издржливи. 3. Оваа корпа е совршена за складирање на сите различни видови предмети. Можете да го користите во бањата за држење крпи и лосиони. Или можете да го чувате во кујната за складирање храна. Погоден е и за складирање дома, дневна соба или канцеларија.4. Оваа метална корпа има рустикален, модерен изглед на фарма. Совршен е за вашиот домашен декор. 5. Цврста и издржлива, повеќебојна, повеќенаменска корпа за складирање кошничката за купување е вашиот прв избор. Забелешки : 1. Поради светлосните ефекти и аглите на снимање, постои разлика во бојата во производот, ве молиме разберете.2. Поради рачно мерење, постои толеранција во големината на производот. Спецификации : тежина На Производот : околу 720gpacking тежина : околу 750gproduct големина : Околу 25*40*18cm Stamens Кошница, Метална Правоаголна Шопинг Кошница Мала Кошница Зеленчук и Овошје Дрвена Рачка(Сива).

Параметри на производот

Слична стока