0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Корсет Долна Облека За Жени Непослушен Розов Спанде Плус Големина Чипка Облека За Спиење Долна Облека Искушение Долна Облека Ноќна Облека

Корсет Долна Облека За Жени Непослушен Розов Спанде Плус Големина Чипка Облека За Спиење Долна Облека Искушение Долна Облека

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

4.It е добар подарок за вашиот љубовник, семејство и вашиот пријателстил : Секојдневен,5.Деликатна Долна облека многу убаво. дека ќе ви се допадне пол : Жени Прилика : Како да се мие : Рачно Перење Ладно2.Овој комплет долна облека е многу нежен, ќе направи да изгледате многу .3.Послужете ноќна облека и исто така стимулативен комплет за животот на паровите.Материјал : Спандекс, Чипкасезона : Четири Сезоништо добивате : 1 комплет долна облека забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Големина шема : . Големина : м Биста : 84~88см/33.1"~34.6" Половината : 68~72см/26.8"~29.3"Големина : Л Биста : 88~92см/34.6"~36.2" Половината : 72~76см/28.3"~29.9"Големина : XL Биста : 92~96см/36.2"~37,8" половината : 76~80см/29,9"~31,5"големина : 2хл биста : 96~100см/37,8"~39,4" половината : 80~84см/31,5"~33,1"големина : 3хл биста : 100-104см/39,37-40,94" половината : 84-88см/33.07-34.64"големина : 4xl биста : 104-108cm/40.94-42.51" половината : 88-92cm/34.64-36.22"големина : 5xl биста : 108-112cm/42.51-44.10" половината : 92-96cm/36.22-37.80"големина : 6xl биста : 112-116см/44.10-45.66" половината : 96-100см/37.80-39.37" пол : жени повод : . Сезона : Четири Сезони. Материјал : Спандекс, Чипка. 4.It Е Добар Подарок За Вашиот Љубовник, Семејство И Вашиот Пријател. Како Да Се Мие : Рачно Миење Ладно.

Параметри на производот

Слична стока