0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Крцкалка, Погон, Брзо Ослободување, Мала Тежина

Крцкалка, Погон, Брзо Ослободување, Мала Тежина

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

1/4" Возете Лесен Крцкалка. Офсет рачка за ограничени области. Копче за брзо ослободување на штекерот. Лесното, издржливо тело го намалува заморот. Дизајнот на материјалот нуди антистатички капацитет кога работите со непроводливи алатки/делови. Хром ванадиум челик возачот. Контрола на палецот насочен прекинувач. Крцкалка, 1/4 Погон, Брзо Ослободување, Мала Тежина.

Параметри на производот

Слична стока