0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Куристан Монако Крајбрежна Флора Внатрешен Надворешен Тепих, Слонова Коска-Тиркизно Сина, 7'6 10'9

Куристан Монако Крајбрежна Флора Внатрешен Надворешен Тепих, Слонова Коска-Тиркизно Сина, 7'6 10'9

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Додадете допир на тропските предели во вашиот декор Со Крајбрежната Флора На Куристан Монако Внатрешен / Надворешен Тепих во слонова коска и тиркизно сина боја. Овие повеќенаменски теписи за површина се изградени во уникатен структуриран рамен плетен, кој може да се пофали со мазна површина која е совршена за надворешна или внатрешна употреба. Ткаени со употреба на 100% Полипропилен Куртрон подобрен со влакна, секој од суптилните обрасци нуди многу издржлив куп со малку потребно одржување. Дизајниран специјално за да издржи надворешни елементи, Монако Е СТАБИЛИЗИРАН СО УВ ЗА да се осигура дека секој тепих во колекцијата ја задржува својата боја поради изложување на сонце и други временски услови, како и отпорен на мувла и мувла. Неутралната шема на бои пронајдена Во Монако, вклучувајќи кул блуз, пригушени зеленило, меки сиви и песочни беж, сигурно ќе ве пренесе до вашето сопствено повлекување во домот. Додадете стилски И функционален акцент на вашиот надворешен/внатрешен простор Со Овој Тепих Од Крајбрежната Флора На Куристан Монако. Направен со 100% Полипропилен Од Куртрон подобрен со влакна, овој издржлив и отпорен на дамки килим е совршен за области со голем сообраќај и лесен за чистење. Пријателски за миленичиња и отпорен на временски услови со отпорност на мувла и мувла, овој тепих е совршен и за деца и за домашни миленици. Лесно исчистете со само чистење или исклучено црево, не е потребно посебно чистење. Високо издржлив И поддржан Од Куристан, доверливо име во килими повеќе од 90 години.

Параметри на производот

Слична стока