0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Едноставно Дејзи 2 '3' Одржлива зелена среќна лепенка Свети Патрик Денот на Ченил килим

Едноставно Дејзи 2 '3' Одржлива зелена среќна лепенка Свети Патрик Денот на Ченил килим

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

Уживајте во нов стил оваа сезона со едноставно Daisy 2 'x 3' Одржлива зелена среќна лепенка Свети Патрик Денот на Денот на Патрик, Ченил килим од нашата фанки -џанки колекција. Секој ќе ужива во шармот и стилот донесени во вашата кујна или дневна соба од овој декоративен килим Chenille! Комбинацијата на трендовски бои и шармантни дизајни од оваа колекција се совршен начин да го оживеете вашиот декор за дома. Секој од нашите килими е стилски и функционален со разоткриени рабови. Предложена е подлога за килим што не се лизга. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за области со висок сообраќај. Сервени рабови. Предложено е подлога за килим што не е на лизгање. Суво чисто/место чисто.

Параметри на производот

Слична стока