0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Уметнички ткајачи модерна област килим, 8 '10'

Уметнички ткајачи модерна област килим, 8 '10'

DEN 2744.96
Залиха

Пристапност

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Аерит, без напор служат како примерна претстава на современиот декор. Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со полиестер во Турција и има кадифен куп. Spot Clean само подрачје, дел од мрежата за пребарување на Sear Chub, пионер во онлајн компаративниот купување и една од водечките дестинации за купување за илјадници брендови и доверливи онлајн продавници. Со заложба за испорака на потрошувачите супериорно искуство за купување, подрачјето на копирање им нуди на корисниците лесни за употреба алатки за пребарување, ангажирање на содржина и навигација за заштеда на време, заедно со милиони производи генерирани од корисници и прегледи на трговски производи од заедницата на корисници. 100% полиестер. Машина ткаена во Турција. Кадифен куп. Висина на купот : 2,8. Само во затворен простор. Модерен и еклектичен, овој модерен стилизиран килим додава елегантен изглед на вашиот простор . јаглен. Нијанси на јаглен. 8 'x 10' килим за правоаголник. Разновидност на бои и големини достапни во колекцијата. Мидалија. Наменето да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрен од деца и пријателски за миленичиња. Совршено за области со висок сообраќај на вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници . Лесно за чистење и одржување, препорачуваме редовно празнење и чистење на самото место со чиста крпа. Секогаш тестирајте мала област прво . Канистерските вакууми без шипки за тепачки се оптимален вид вакуум што треба да се користи на килими, но исто така можете да ја користите рачната приврзаност на исправен вакуум . Функционалниот кадифен куп овозможува погодно поставување на влезовите, под мебелот под мебел, под мебел , и нема да конструира влезови . препорачано е подлога за килим.

Параметри на производот

Слична стока