0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Нов Тенок Држач За Позлатен Држач За Кожа Заштитен Капак Од Силиконска Обвивка Тпу Часовник Розова

Нов Тенок Држач За Позлатен Држач За Кожа Заштитен Капак Од Силиконска Обвивка Тпу Часовник Розова

DEN 2.00
Залиха

Пристапност

Класичната боја добро одговара на часовникот. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Сеопфатна заштита, ефикасна за спречување на модринки и гребнатини од секојдневниот живот. Тенка до 0,3 мм школка, блиску до скришум,ви дава чувство на гола машина. Замена Заштитна Рамка За Покривање. За Samsung Galaxy Гледајте 42mm или 46mm (Класичен И Граничен). Забелешки : . 1. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам!. 2. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-3мм поради рачно мерење. Вклучени : . 1 X Часовник Случај Покритие. Нов Држач За Заштита Од Кожата На Кожата Отпорен На Удари Силиконска Обвивка Тпу Часовник Розова 46мм.

Параметри на производот

Слична стока