0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Октомври Планина Рекурве Стринг б во. АМО Влакно, 7396

Октомври Планина Рекурве Стринг б во. АМО Влакно, 7396

DEN 3.00
Залиха

Пристапност

Врвен квалитет дакрон стрингквалитетен центар и јамка служеше стрингсамо врвен квалитет дакрон традиционален лак стринг со монофиламент центар служи. Сите традиционални жици се мерат со должина НА амо лак. Вистинската низа ќе биде приближно 4" пократка од наведената должина.

Параметри на производот

Слична стока