0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Пост-тоа Супер Лепливи Белешки, Разиграни Прелиминарни, Наредени, Влошки

Пост-тоа Супер Лепливи Белешки, Разиграни Прелиминарни, Наредени, Влошки

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

ПОДОБРЕТЕ ГО ВАШЕТО ИСКУСТВО СО ЗЕМАЊЕ БЕЛЕШКИ : Преземете ја бесплатната Апликација За Објавување На вашиот паметен телефон или таблет за да уживате во едноставноста и практичноста На Белешките За Објавување во секое време и насекаде. ЗАЛЕПЕТЕ И ЛЕПЕТЕ НАСЕКАДЕ : Овие белешки цврсто се прилепуваат на ѕидовите, прозорците, вратите и другите вертикални површини, што ви овозможува лесно да ги преместите потсетниците., со 90 листови по подлога и 3 лепливи влошки за белешки по пакување. ИСКУСЕТЕ ЈА МОЌНОСТА НА 2 X ЛЕПЛИВОСТ : Супер Лепливите Ноти по него нудат двојно поголема моќ на лепење на основните лепливи ноти, осигурувајќи дека тие ќе останат ставени и нема да паднат. Овие шарени лепливи ноти вклучуваат бои од разиграната колекција На Примари, вклучувајќи црвена, жолта и сина боја. Супер Лепливите Белешки по него се совршено решение за списоци за купување, потсетници, белешки на компјутерските екрани, следење на времето, списоци со задачи, кабли за обележување, документи за кодирање во боја, потсетување на децата да прават задолженија, сценарио, хартија за гребење и агилна обработка. РАЗНОВРСНА и СУШТИНСКА : Супер Лепливите Белешки По него се совршено решение за списоци за купување, потсетници, списоци со задачи, кодирање во боја, етикетирање, потсетници за семејна работа, бура на идеи, сценарио и брзи белешки. Секој лист белешки е околу 4 во. Чувајте ги вашите идеи преку вашите тетратки, книги во училница, календари или други документи. Сите Пост-ит Белешки се добиени од сертифицирани, обновливи и одговорно управувани шуми, а Сите Пост-ит Белешки се рециклираат, така што можете да ги рециклирате кога веќе не се потребни.

Параметри на производот

Слична стока