0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Beiwei Жените Основни Краток Ракав Сарафан V Вратот Туника Фустани Секси Bodycon Клуб Мини Фустан

Beiwei Жените Основни Краток Ракав Сарафан V Вратот Туника Фустани Секси Bodycon Клуб Мини Фустан

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Ткаенина : Полиестер и Спандекс, Лесни, Еластични и Удобни за Носење. Изработени Од Мека И Еластична Ткаенина, Удобни За Носење Во Жешките Летни Денови.Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Обичен Фустан Со Кратки Ракави V Вратот Бодикон Мини Фустан Тип На Шема : Боја На Шиење : Црна,Розова,Зелена (По Избор)Големина : S, M, L, XL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандексно Деколте : V Ѓердан : Мини Должини Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, летни Прилики : Погоден За Дневни, Секојдневни, Забави, Плажа, Клуб, Канцеларија, Улица, Пикник, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работа. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Секојдневни Фустани Со Кратки Ракави, Женски Мини Фустан Со Боди На Вратот Против Вратот, Женски Летен Краток Фустан. Совршено За Усогласување со Сандали, Спортски Чевли, Кардигани Како Што Сакате. Повод-Погоден За Секојдневно Носење, Канцеларија, Клуб, Забава, Плажа, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Шопинг, Работа. Карактеристика-Женски Тенок Фит Мини Фустан Со Кратки Ракави, Женски Основен Фустан, Женски Секојдневни Кратки Фустани.

Параметри на производот

Слична стока