0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Летен Фустан за Заштеда на микспиџу За Жени, Мини Фустан Со Краток Ракав V-Врат, Цврст Лежерен Фустан Од Памучна Ленена Маица, Фустан За Смена На Плажа Сарафан Армија

Летен Фустан за Заштеда на микспиџу За Жени, Мини Фустан Со Краток Ракав V-Врат, Цврст Лежерен Фустан Од Памучна Ленена Маица,

DEN 282.88
Залиха

Пристапност

Летен Фустан за Заштеда на микспиџу За Жени, Мини Фустан Со Краток Ракав V-Врат, Цврст Лежерен Фустан Од Памучна Ленена Маица, Фустан За Смена На Плажа, Сарафан Армија Зелен85% Полиестер/15% Еластан Удобен И Еластичен Материјал Со Едноставни И Еднобојни Обични Фустани За Жени Дизајн Го Прави Овој Летен Мини Фустан Погоден За Обликот На Телото На Повеќето Дами Никогаш Нема Да Зажалите Што Ќе Добиете - Женските Летни Фустани За жените 2022 Усвојуваат Висококвалитетна Ткаенина Измешајте Надворешна Ткаенина, Мека И Дише, Ќе Ви Понуди Првокласно Удобно За Секојдневен Стил, Дневен Изглед, Дом, Шопинг, Дружење, Лежење, Одмор, Одмор, Плажаовој Секојдневен Фустан За Жени Совршено Ќе Го Исполни Целиот Ваш Моден Стил Запознајте Се Со Што И Да Спарите, Како Мали Додатоци, Јакни, Тексас Облека, кожна облека, Палто, Кардиган, Високи Потпетици, Сандали, Патики, станови, дури И Флип Флоп, Овој Женски Фустан Со Боди Секогаш Може Да Создаде Разновиден Стил И Да Се Прилагоди На Различни Температури И Секоја Сезона Пролет Лето Winter Зима 85% Полиестер/15% Еластан. Удобниот И Растеглив Материјал со Едноставни И Еднобојни Обични Фустани За Жени Дизајн Го Прави Овој Летен Мини Фустан Погоден за Обликот на Телото на Повеќето Дами. Никогаш Нема Да Зажалите Што Ќе Добиете - Женските Летни Фустани За Жени 2022 Усвојува Висококвалитетна Ткаенина Мешавина Надворешна Ткаенина, Мека И Дише, Ќе Ви Понуди Првокласна Удобност. Убаво За Секојдневен Стил, Дневен Изглед, Дом, Шопинг, Дружење, Лежење, Одмор, Одмор, Плажа. Овој Секојдневен Фустан За Жени Совршено Ќе Го Исполни Целиот Ваш Моден Стил Запознајте Се Со Што И Да Спарите, Како Мали Додатоци, Јакни, Тексас Облека, Кожна Облека, Палто, Кардиган, Високи Потпетици, Сандали, Патики, Станови, Дури И Флип Флоп, Овој Женски Фустан Со Боди Секогаш Може Да Создаде Разновиден Стил И Да Се Прилагоди На Различни Температури И Секоја Сезона Пролет Лето Fall Зима.

Параметри на производот

Слична стока