0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Виножито Ѕвезда Партија Пињата, Рачно Изработени Со Традиционални Техники

Виножито Ѕвезда Партија Пињата, Рачно Изработени Со Традиционални Техники

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

Гарантирано ќе ги испратите другите родители дома јеубоморни со тоа што ќе имате квалитетно рачно изработено парче на вашата забава, продолжете и кажете им дека сте го направиле - нема да кажеме. Полнети или крцкави играчки. Ги снабдуваш бонбоните. Марди Грас ѓердани. Светлата и шарена ѕвезда има прекрасни стримери во боја на виножито на секоја точка. Зачинете ја вашата листа на партиски материјали. Врти врвови. Пластични играчки автомобили. Живописните пињати како оваа можат да бидат исполнети со конфети или бонбони како и да е, вашите деца ќе го сакаат тоа! Вашите деца ќе бидат воодушевени од убавината и уникатноста на секоја пињата. Бидејќи ла ла рачно ја изработува секоја пињата, нема две слични. Забавувајте се гледајќи ги сите како ги собираат паднатите задоволства!. Ноќта на вештерките. Мали пластични животни или диносауруси.

Параметри на производот

Слична стока