0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Бенџара Феноменален Едрилица Лежалка Со Перница Раце, Црна

Бенџара Феноменален Едрилица Лежалка Со Перница Раце, Црна

DEN 3.00
Залиха

Пристапност

Подарете ја Вашата Љубов кон домашниот декор нов стил со овој сензационален лежалка за едрилица. Тој е преоден во стил со кадифен перница рака, високо седиште назад за удобност од глава до пети и рампа-над-кочија седиште. Врзани црна кожа натпревар тапациран. Луксузен и удобен, овој лежалка за едрилица сигурно ќе стане вашето ново омилено парче во куќата. Боја : Црна. Вклучуваат : еден едриличар лежалка. Во прекрасна нова состојба. Може да се стави во дневна соба дневна соба или дури и во кревет соба. Земја На Потекло : Кина. Кадмиум. Димензии на производот(H x w x l) : 39.25 "x 44 " x 38.5". Тежина На Производот (Лб) : 105.6. Потребно Е Собрание : Да. Градежен Материјал : СТП НАТПРЕВАР ДИШЕ СТП.

Параметри на производот

Слична стока