0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Палмерова Формула За Путер Од Какао Дневна Терапија На Кожата Мирис Слободен 13. Оз, од 3

Палмерова Формула За Путер Од Какао Дневна Терапија На Кожата Мирис Слободен 13. Оз, од 3

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

Какао путер, збогатен со витамин е, во смирувачка база без мирис. Помага во измазнување и мешање на непривлечни траги и лузни. Ја тонизира кожата. Одличен навлажнувач за целото тело и по сончање путер. Користете веднаш по изложување на сонце и ветер. Широко се препорачува за стрии, за време и по бременоста. Користете секојдневно за мек, младешки изглед. Смирете ја навлажнете ја кожата ефикасно Со помош на овој лосион Формулиран со витамин Е.помага да се изедначат лузните флеките Помагаат да се подобри целокупниот изглед на кожата додава младешки сјај. Луксузно богатата формула ја лечи и омекнува кожата насекаде. Мирис Слободен. Обезбедува 24-часовна влага. Нема парабени или фталати.

Параметри на производот

Слична стока