0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Машка маичка за маички за машка машка маичка со В-врат

Машка маичка за маички за машка машка маичка со В-врат

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Оваа класична Classic Fit V-врат е вселенска и одлична за поставување или носење сам, оваа мека маица на допир има ребрести V-вратот, кратки ракави и етикета без ознака за секојдневно удобност Classic Fit ; Увезени; Машинско миење; Оваа обична гардероба-суштинска маичка има лесен вклопување со странични отвори за удобно секојдневно носење; Одлично за поставување или носење сам, оваа мека маица на допир има ребрести V-вратот, кратки ракави и врат без ознака за секојдневна удобност.

Параметри на производот

Слична стока