0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Женски Маици Долги Ракави V Вратот Возбуда Трим Дами Облека Пролет Лето Одмор Мода Секојдневен Плажа Дневен Маица Денот На Мајката Подарок Маица Блузи

Женски Маици Долги Ракави V Вратот Возбуда Трим Дами Облека Пролет Лето Одмор Мода Секојдневен Плажа Дневен Маица Денот На Мајката

DEN 271.84
Залиха

Пристапност

92" Предна должина : 65см/25. Повод : Симпатичниот графички дизајн го прави убав за секоја случајна пригода. €КАРАКТЕРИСТИКА} Стилските Графички Маици Се Идеален Избор За Подарок За Мама, Ќерка, Сопруга, Тетка, Пријателка, Девојка + НАТПРЕВАР-МАИЦИ ЗА Жени Летото Е Лесно Да се Совпадне со Панталони, Здолништа, Шорцеви, Фармерки. погоден за носење во пролет, лето и fall.

Параметри на производот

Слична стока