0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Базиреј Женски В - Вратот Врвови Женски Краток Ракав Цврста Блуза Обична Туника Кошули Портокал Л

Базиреј Женски В - Вратот Врвови Женски Краток Ракав Цврста Блуза Обична Туника Кошули Портокал Л

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

Жените V - Вратот Блузи Женски Краток Ракав Солидна Блуза Повик Туника Кошули. Пол : Жени Жена, Дами, Дама, Женскиматеријал : Должина На Полиестерски Ракави : Краток Стил На Ракав : V-Дезен На Вратот : Цврста Дебелина : Лесен Стил : Секојдневен,Уличен Мода,Стил На Препи,Бохо Стил,Работа. Сезона : Пролет, Лето, Есенска Повод : Секојдневен / Дома / Работа / Одмор / Плажа. Нега на облека : Миење Раце ,миење машини и сушење,не користете пакет за белило вклучено : 1 Блуза. Совети : . Имаме табела со големини на сликата, ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите оваа ставка, Благодарам!Ве молиме дозволете 1-2см Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи.Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за разбирањето!Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Ткаенина : Изработена Од Полиестер,растеглива ткаенина за дишење,мала тежина и добро се вклопуваат чувајте кул во текот на целото лето. Карактеристики : Женски В - Вратот Блузи Женски Краток Ракав Солидна Блуза Повик Туника Кошули. Дизајн : Нашиот дизајн е едноставен и модерен, ве прави да изгледате слатко и трендовски . Уникатниот дизајн вклучува : Цврст, Краток Ракав, V-Врат, е многу ласкав за повеќето типови на тело. Повод : Без разлика дали излегувате на состанок, присуствувате на забава или само извршувате работи, овие маици за жени се совршени за секоја пригода. Тоа е лежерно, но шик, што го прави разноврсен и никогаш застарен избор за секојдневно носење, работа, училиште, јога, празници и патувања. Најдобри Подароци : женските врвови се совршени за мајки, тетки, баби и најдобри пријатели, што го прави одлична идеја за подарок за секоја пригода.

Параметри на производот

Слична стока