0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Гринч Стоп Божиќ, Божиќна кошула, смешна гринч кошула, Гринч Кошула, божиќен подарок

Гринч Стоп Божиќ, Божиќна кошула, смешна гринч кошула, Гринч Кошула, божиќен подарок

DEN 3.00
Залиха

Пристапност

Гринч морам да најдам начин Да Го Запрам Божиќ, Божиќна кошула,смешна гринч кошула,Гринч Кошула, божиќен подарок унисекс тешката памучна маичка е основниот елемент на секоја гардероба. Тоа е основата врз која расте секојдневната мода. Специјалните откачени влакна обезбедуваат мазна површина за врвна живост и острина на печатењето. Нема странични шевови значи дека нема чешање прекини под рацете. Рамената имаат лента за подобрена издржливост. : 100% памук (содржината на влакна може да варира за различни бои). : Средна ткаенина (5,3 мл/ид2 (180 г/м2)). : Класично вклопување. : Откинете ја етикетата. : Работи верно На Големината Гринч Стоп Божиќ, Божиќна кошула,смешна гринч кошула,Гринч Кошула, божиќен подарок.

Параметри на производот

Слична стока