0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Жените Се Префрлат Фустан Повик Солидна Макси V-Вратот Краток Ракав Фустани Бела XL

Жените Се Префрлат Фустан Повик Солидна Макси V-Вратот Краток Ракав Фустани Бела XL

DEN 2.00
Залиха

Пристапност

Kscykkkd Жените Промена Фустан Повик Солидна Макси V-Вратот Краток Ракав Фустани . *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : Полиестер,Спандекс Бои : Црна,Бела,Сива,Темно Сива,Армиска Зелена,Буле,Морнарица,Розова,Вино : S/M/L/XL/XXL/3 XL/4xl/5xltheknesson : Лесна И Дише Сезона : Пролет/Лето/Fall Style : Слободно Време, Секојдневен, Моден Повод : Одмор, Викенд, Патување, Лето, пакет На Плажа вклучени : 1 Компјутер Женски Фустани. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Женски Обичен Еднобоен Фустан Со Краток Ракав Со Краток ракав Со Краток Ракав Со Голем Замав Долг Фустан. Мека и удобна, лесна и дише, удобна за носење. Летна облека, сонце, сонце, топло време. Може да се комбинира со различни стилови на облека, погодни за различни прилики за носење и совпаѓање. Лабава, Секојдневна, Мода, Топла Продажба, Лето, Освежувачка, Лесна и тенка Дише, Трендовски, Намалена, Дозвола, Нови Пристигнувања, Под 20 Долари, Намалена Цена, Враќање Назад, 2023 година.

Параметри на производот

Слична стока