0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Бомото Дами Широки Макси Фустани Замав Полите Кафтан Долг Фустан Гроздобер Етнички Шифон Светло Виолетова 4XL

Бомото Дами Широки Макси Фустани Замав Полите Кафтан Долг Фустан Гроздобер Етнички Шифон Светло Виолетова 4XL

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата. Совршено За Усогласување со Високи Потпетици, Мини Чанти Како Што Сакате. Класичен Гардероба Главен Фустан. Длабоко V Вратот И Замав Полите Дизајн Прави Да Изгледа Привлечно во Толпата. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Ткаенина : 95%Полиестер, 5%Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Натпревар-Цветниот Макси Фустан Со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Пролет, ќе Ви се допадне. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.

Параметри на производот

Слична стока