0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Без граници на јуниори ткаени сет, 2-парчиња

Без граници на јуниори ткаени сет, 2-парчиња

DEN 542.08
Залиха

Пристапност

Ние се разгледуваме над овој меч со двојно парче од без граници. Со измамен врв и драпено макси здолниште, овој сет од глава до пети го има вашиот изглед на топло време и подготвен да оди. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. вклучува 1 резервоар и 1 здолниште. Резервоар : квадратно деколте; разгалени ленти за рамо; Ширед БОДИЦЕ. Здолниште : стил на влечење; Ширед, еластична половината; Врза за влечење; максична должина; Руфл полите. 100% рајон. Машина за перење. Увезени. Twoенски резервоар и здолниште на жените од без граници.

Параметри на производот

Слична стока