0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Алатка за вертикална смола на Suncast 150-галон и барака за складирање, GS1250BA

Алатка за вертикална смола на Suncast 150-галон и барака за складирање, GS1250BA

DEN 4959.84
Залиха

Пристапност

Вертикалната алатка Suncast 150-галон Shid нуди дополнително складирање на отворено за алатки со долги ракувања, додатоци за градина и многу повеќе. Има вертикален дизајн и може да се смести во гаража, задниот двор или внатрешен двор за удобен, безбеден пристап. Оваа густа и издржлива алатка на отворено пролева има долготрајна конструкција на смола и дизајн за сушење за да помогне во заштитата на нејзината содржина. Опремена е со брава за да ги заклучи вратите за дополнителна безбедност. Исто така, има заклучување на дното на оваа градинарска алатка пролеана за да помогне да се задржат децата и животните надвор. Корисна вградена поддршка ви овозможува да инсталирате полица за помали предмети (полицата не е вклучена). Овој барака може брзо и лесно да се собере без употреба на алатки. Има надворешни димензии од 2'7 W x 2'1 "d x 6'h и внатрешни димензии на 2'3 " W x 1'7 "d x 5'8 "H Кога се собраа. Неговата содржина е последица со заклучени врати и брава за дополнителна безбедност, вградена поддршка за инсталирање на полица (полицата не е вклучена) може да се постави во гаража, двор или внатрешен двор за удобен, безбеден пристап до алатка за отворено, пролеана големина : 2'7 W x 2'1 "D x 6'Hinternal Size : 2'3 " W x 1'7 "D x 5'8 " Hboasts без алатки собрание што е брзо и лесно ".

Параметри на производот

Слична стока