0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Машка Нова Red Црвениот Хјустон Ракети Повторете Ја Плетената Капа Со Манжетни Со Пом-ОСФА

Машка Нова Red Црвениот Хјустон Ракети Повторете Ја Плетената Капа Со Манжетни Со Пом-ОСФА

DEN 2.00
Залиха

Пристапност

Прикажи тимски дух од сите страни со Оваа Хјустон Ракети Повторете ја плетената капа. Се одликува со извезено лого на манжетната и плетена графика со името на тимот. Надополнета со пом, Оваа Плетена капа Од Новата Er е задолжителна за студените денови на играта На Хјустон рокетс. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Пом на врвот. Избришете ја со влажна крпа. Официјално лиценциран. Бренд : Нова Er. Материјал : 100% Акрилик. Една големина најмногу одговара. Увезени. Манжетни. Везена графика со подигнати детали. Плете дизајн. Пом на врвот.

Параметри на производот

Слична стока