0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Кардиган Машки Еднобоен Ревер Еднократно Џемперско Палто

Кардиган Машки Еднобоен Ревер Еднократно Џемперско Палто

DEN 317.44
Залиха

Пристапност

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Големина : S Биста : 108cm/42.52" Должина : 66cm/25.98" ракав : 60cm/23.62" Големина : M Биста : 112cm/44.09" Должина : 68cm/26.77" Ракав : 61cm/24.02" Големина : L Биста : 116cm/45.67" Должина : 70cm/27.56" Ракав : 62см/24.41" големина : xl биста : 120см/47.24" Должина : 72см/28.35" ракав : 63см/24.80" големина : xxl биста : 124см/48.82" Должина : 74см/29.13" Ракав : 64см/25.20" големина : хххл биста : 128см/50,39" должина : 76см/29,92" ракав : 65см/25,59"машки еднобоен ревер Еднограден Плетен кардиган џемпер специфики : сезона : aut и зима пол : менокација : дневно,должина на облека за забави : Редовен Тип На Дезен : Цврст стил : мода,слободно време должина на ракавот : Долгкарактеристики : материјал изработен е од Висококвалитетни Материјали И Е Доволно издржлив за да го задоволи вашето секојдневно носење. Карактеристики Модата и модерен дизајн ве прават попривлечни. Големина Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да нарачате. Натпревар Совршен натпревар со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни панталони, фармерки и така натаму. Прилики Удобните материјали се многу погодни за секојдневни, и верувам дека ќе ви се допаднат. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧЕ Џемперкардиганкардиганс Срце Кардиганцрн Кардиганкардиган Џемпери За Мажи Кардигани. Срцев Кардиган. Црн Кардиган. Кардиган Џемпери За Мажи. Денот на вљубените Подароци За Него.

Параметри на производот

Слична стока