0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Екстремно Движење На Ли Мен Жан

Екстремно Движење На Ли Мен Жан

DEN 392.00
Залиха

Пристапност

Фармерките За Чизми За Екстремно Движење на Ли Мен Се направени имајќи ја предвид активноста. Ткаенината За Истегнување на перформансите се комбинира со Екстремен Флексибилен појас за максимално движење. Направено со шипка за удобност и 5 џебови за носење се што ви треба за да го однесете животот до крајност. Редовно вклопување. Подигање. 5 џеб. Седи на природен појас. Екстремен флексибилен појас. Вметни гусет. Перформанси рашири ткаенина. Затворање на копчињата и летање со патент. Стил# 2015137.

Параметри на производот

Слична стока