0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Костум Машка Тиква Остава Костум За Ноќта На Вештерките

Костум Машка Тиква Остава Костум За Ноќта На Вештерките

DEN 1836.48
Залиха

Пристапност

Овој костум За Ноќта на Вештерките од Тиква е толку стилски што е страшно. Костимот за тенок фит се состои од јакна, панталони и вратоврска. Панталоните имаат прилагодлив појас за совршено вклопување. Достапен Костум. Машина За Перење. Тенок Фит.

Параметри на производот

Слична стока