0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Лументо Машки Обични Џогер Панталони Секојдневни Заострени Спортски Панталони Лесни Еластични Манжетни Панталони Беж Л

Лументо Машки Обични Џогер Панталони Секојдневни Заострени Спортски Панталони Лесни Еластични Манжетни Панталони Беж Л

DEN 319.84
Залиха

Пристапност

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Мажи Панталони Со Среден Струк, Спортски Фитнес Панталони, Секојдневни Панталони За Трчање Во Теретана, Заострени Панталони, Долги Панталони Тип На Шема : Цврста Боја : Каки, Црна, Темносина, Беж, Темно Сива : XS, S, M, L, XL, 2 XLMaterial : 35% Полиестер 65% Должина на памук : Долга Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зима Карактеристики : 1. Материјал : добра количина на мек, дише, допир на кожата, прави да се чувствувате добро.2. Дизајн : Мажи спортски панталони, џебови долги панталони, еднобојни долги панталони, секојдневни долги панталони, панталони со среден струк, долги панталони.3. Карактеристики : мажи обични панталони, теретана панталони, тренингот панталони, дневна џебови долги панталони.4. Мажите еднобојни панталони се меки и пријателски за кожата, совршени за спорт, одмор, улица, работа, забава, одмор и многу повеќе. Исто така е многу удобно за носење секојдневно.Содржина на пакетот : 1 Х Мажи Панталони : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Мажи Џогер Панталони, Секојдневни Панталони, Спортски Панталони, Дневни Дно. Материјал -35%Полиестер 65%Памук. Ткаенината Е Мека и Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Мажи Обични Еднобојни Панталони, Спортски Панталони, Странични Патент Долги Панталони, Заострени Панталони, Странични Џебови Панталони, Секојдневни и Тенки Опремени. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Харемски Панталони Совршени За Работа, Секојдневно, Трчање, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење, Датуми, Викенд, Датуми, Плажа, Одмор, Улица, Патување. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини на Сликата Со Големина.

Параметри на производот

Слична стока