0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Машки кратки ракави за кратки ракави од Северна Хадсон

Машки кратки ракави за кратки ракави од Северна Хадсон

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

Дајте му на вашата обична гардероба класично ажурирање со оваа маичка со долги ракави на мажите во Северна Хадсон. Овој поло со долги ракави има супер мека ткаенина на допир, намалување и избледување отпорни за одличен долготраен изглед, и ткаенина од памук од памук со три копчиња; Супер мека ткаенина; Означете помалку главна етикета за дополнителна удобност; Странични отвори за дополнителна удобност; 3 копче за копче; Одлично за деловно секојдневно носење, или само една ноќ надвор од градот.

Параметри на производот

Слична стока