0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Холовеј Спортска ОБЛЕКА XL Призма Задебелени Букви Поло Кралско Злато 222576

Холовеј Спортска ОБЛЕКА XL Призма Задебелени Букви Поло Кралско Злато 222576

DEN 288.00
Залиха

Пристапност

Бидете задебелени во Призмата Задебелен Поло Од Холовеј. Ова поло се одликува со плетено саќе кое штити од сонце со 50+ UPF. Уживајте во поставените ракави и акцентот на лентата за заварување на градите за изглед што се издвојува од другите поло на трибините или на теренот. Сува-excel ® 4,8 унца 100% плетена облека од саќе од полиестер штити од сонце со 50+ Upf Топлина запечатена етикета само-ткаенина јака со држач за јака што помага да се одржи обликот на јаката измијте по миењето Со Три Копчиња Странични отвори За заварување акцент на Лента на Градите Поставени Во Ракави Сува-Excel ® 4,8 унца 100% полиестерско плетено саќе * Облека заштитува Од сонце со 50+ upf. Загрејте ја запечатената етикета * јака Од само ткаенина со држач за поддршка. Плакета со три копчиња * Странични отвори. Заварување лента акцент на градите * поставени ракави.

Параметри на производот

Слична стока