0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Расел Машки Блок Боја Игра Џерси-С57З7А

Расел Машки Блок Боја Игра Џерси-С57З7А

DEN 559.84
Залиха

Пристапност

Контролирајте ја линијата на гребење во овој дрес на игри Од Расел Атлетик. Дресот со блок во боја е изграден од 88% Најлон и 12% Спандекс и доаѓа во целосна должина Z7 ткаенина и се одликува со професионално вклопување. З7 ткаенина, 88% најлон/12% спандекс, (бои) 88% полиестер/12% спандекс (бели) предни, задни и странични влошки обезбедуваат супериорна вентилација засилен 73 платнен јарем За дополнителна издржливост во контактната област 92% најлон/8% спандекс (бои), 92% полиестер/8% спандекс (бело) Вградената технологија На ткаенина помага да се спротивстави на дамките И фитилите Влагата Ја Отстранува влагата Надвор шкафче етикета v-вратот јака контраст боја инсерти и цевки во собата во ракавите падна опашка полите и странични отвори увезени . Машинско Перење . Удобност . Памук . Завршен Допир . Боите Може Да Варираат.

Параметри на производот

Слична стока