0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Регенси Ки 42 Квадратна Работна Маса-Јавор Хром И 'М' Стак Столици-Греј

Регенси Ки 42 Квадратна Работна Маса-Јавор Хром И 'М' Стак Столици-Греј

DEN 7900.00
Залиха

Пристапност

дебела маса со т-мувла работ бенд. Ламинатите се отпорни на гребење, дамки и изгореници и лесно се бришат. Нозете се изработени од тубуларен челик со прилагодливи лизгалки на дното на основата. Изберете од достапните завршетоци на стол и нога. Разновидниот сет за маса и стол вклучува една квадратна маса од 42 инчи со хромирани ногарки и 4 Сиви Столчиња За Стол"М" Е конструиран од термички споен меламин ламинат со дебелина од 1 инчи, завршен со црна лента за ламинат од т-Мувла, ламинатната маса од јавор е отпорна на гребење, дамки и изгореници и лесно се чистат марамчињата пластичното седиште и грбот со вградена рачка за носење цврсти и лесни столови Може Лесно Да Се Складираат Во Купишта Од 12 И тие Се Собираат подготвени за употреба веднаш-време на склопување : 15 мин-склопена ширина : 42-Собрана Тежина : 84,5 - склопена висина : 29 - завршува : ламинат/ метал/ пластика - склопена длабочина : 42 - колекција : собир - Боја : јавор/ хром/ сива изберете од достапните големини на масата. Овој разноврсен сет за маса и стол вклучува една 42-инчна квадратна Маса Со хромирани ногарки и четири Сиви Столчиња За Магацинот. Цевчести челични ногарки за маса со прилагодливи лизгалки за да се спречи нишање. Нозете на ки пост доаѓаат четири во комплет и се прилагодливи, така што имате стабилна маса без нишање. Неговата црна метална рамка и контурното пластично седиште и грб се силни и лесни за чистење. Цврстиот, лесен стол за магацинот"М" Од Регенси нуди издржливост, стил и вредност. Табелата е конструирана од термички споена ламинатна маса од јавор од меламин, дебела 1 инч и завршена со црна лента за рабови од Т-Мувла. Врв отпорен на гребење, дамки и изгореници. Елегантна алтернатива на основите во стилот на пиедесталот, овој сет на пост нозе доаѓа во модерен хром за да одговара на секој декор.Ки 42" Квадратна Маса За Бегство-Јавор/ Хром И 4 Столици За Магацинот " М " - Грејг дајте им на сите повеќе простор со Маси За Ки. Сите Регентни столчиња се поддржани со 5-годишна гаранција на производителот за основи и рамки на стол и 2-годишна гаранција на производителот за механизми и тапацир на стол.

Параметри на производот

Слична стока