0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Maxxis razr mt- lt37 13.50r 128q

Maxxis razr mt- lt37 13.50r 128q

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

Со гуми за патнички автомобил, лесен камион/SUV, автобус, TBR, велосипед, моторцикл, АТВ, тркачки картички, приколка, индустриски и тревник и градина, производот на Максис опфаќа широк спектар на интереси и потреби. Нашата разновидна група на понуди исто така ни овозможува да се фокусираме на младите возачи кои стануваат доживотни клиенти на Maxxis. Знаеме кога тинејџер вози Maxxis на велосипед, АТВ или мотор, тој возач ќе го избере Maxxis за наредните години. Maxxis Razr MT-772 LT37/13.50 R20 128 Q.

Параметри на производот

Слична стока