0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Беркли PowerBait MaxScent Flatnose Minnow Риболов Мека Мамка

Беркли PowerBait MaxScent Flatnose Minnow Риболов Мека Мамка

DEN 208.64
Залиха

Пристапност

Берклиската Моќна Мамка Максимално Рамна Мамка од Минус привлекува риби како никогаш досега. Оваа пловечка мамка од миноу ослободува поле за мирис со суперполнење на кое рибите не можат да одолеат. Мамката миноу се одликува со ултрареална текстура и природни мат бои што го прават дури и најпребирливиот залак од риба. Мека, но издржлива, мамката има и живописна Опашка Во Форма На V што го имитира изгледот и движењата на рибите плен и компримиран рамен нос за лесно местење на капка. Дизајниран да испорача реална акција и полесни приклучоци, мамката за риболов миноу ви овозможува да фатите повеќе риби истовремено. Рамен нос за подобро приклучоци на капка застрелан опрема. Живописната опашка во Форма На V имитира риба плен. Новиот материјал ослободува поле за мирис со суперполнење. Реални бои и текстура трик најпребирливите риби. Полесните приклучоци ви овозможуваат да фатите повеќе риби со секоја употреба.

Параметри на производот

Слична стока