0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Најдоброто Кафе Во Сиетл Blбика Грав Појадок Мешавина, Средно Печење, Мелено Кафе, оз

Најдоброто Кафе Во Сиетл Blбика Грав Појадок Мешавина, Средно Печење, Мелено Кафе, оз

DEN 175.68
Залиха

Пристапност

Дали Има нешто подобро од Мирисот На Свежо сварено Кафе Во сиетл наутро? Не колку што сме загрижени. Благодарение на нашиот процес на непречено печење со потпис, Оваа Мешавина За Појадок од Најдоброто Кафе Во Сиетл има светол, богат и живописен вкус во кој љубителите на кафе можат да уживаат по прифатлива цена. Најдоброто Кафе Во Сиетл, Мешавина За Појадок Одansбика, Средно Печено, Мелено Кафе, 12 мл премиум Мешавина За Појадок од Најдоброто Кафе во Сиетл доаѓа во еден 12 мл. вреќа мелено кафе, подготвена за варење. Подгответе ја оваа мешавина од средно печено појадок за светла, јасна и живописна шолја кафе што додава сонце на вашиот ден. Најдоброто Кафе во сиетл користи 100% зрна кафе coffeeбика добиени од латинска Америка за конзистентна пијалак, секој пат. Најдоброто Кафе во сиетл е прифатлива надградба, така што ќе можете да уживате во вкусно, некомплицирано кафе дома без да го жртвувате вкусот. Ова мелено кафе е подготвено за варење. За постојано богата шолја, препорачуваме 2 лажици мелено кафе на секои 6 фл. оз. вода.

Параметри на производот

Слична стока