0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Тинејџерски мутант нинџа желки Машки и големи машки дуксери за дуксери, големини S-3XL

Тинејџерски мутант нинџа желки Машки и големи машки дуксери за дуксери, големини S-3XL

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

Леонардо, Рафаел, Микеланџело и Донатело, вашите омилени херои во половина школка, се прикажани на овој кул тинејџерски мутант нинџа желки графички дуксер. Изработена во удобна, пријатна ткаенина од памук, оваа машка качулка е одличен додаток на вашата гардероба за поп култура со својот графички принт. Носете го самостојно или слоевито под јакна за додадена топлина. Коуабунга! Материјал : 51% памук/49% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Модел е 6'1 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : Долги. Ockебови : Ниту. Мутант нинџа желки графички дуксер за дуксери.

Параметри на производот

Слична стока