0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Машка суштинска лесна панталона

Машка суштинска лесна панталона

DEN 367.68
Залиха

Пристапност

Чудата на чудата Чудафлекс машката лојална алатка за комунални услуги, пантала е одличен избор Wonderwink Wonderflex е сè за модерен дизајн и издржлива, истегнување ткаенина со стил само за момци направени во мека, ткаенина богата со памук, машка лојална алатка за комунални услуги обезбедува удобно чувство додека се движите низ целиот свет Денот на деталите за денот вклучуваат предно на копчето со функционална мува од патент, целосна внатрешна влечење, делумна еластична половината и пет јамки на ременот со продолжена комунална јамка за значка или клучеви, реализирано вклопување. 52% памук/45% полиестер/3% спандекс. 7 џебови вкупно со Le Badge на задниот десен џеб со затворање на кука и јамка. 5 јамки на ременот вкупно со 1 продолжена јамка за комунални услуги за да ги закачите копчињата или ролна со значки.

Параметри на производот

Слична стока