0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Галерија Седум машки засенчен паметен денар

Галерија Седум машки засенчен паметен денар

DEN 335.84
Залиха

Пристапност

Квалитети што ги карпи мажите за лебари на мокасините се конструирани со човечки полиуретан што ќе трае со години. Специјализирани за удобност - лекари цврсто фиксирана амортизирана подлога и квадратна моторска пети ја даваат просторот и поддршката што е толку важна за нозете, доживувате удобност и класа со овие чевли за мажи. Верувајте во галеријата Седум - ние сме толку сигурни дека ќе ги сакате вашите машки чевли за мажи што сме подготвени да го поддржиме вашето купување цели 30 дена.

Параметри на производот

Слична стока