0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Едноставни Приказни Карпе Дием Планер Месечни Инсерти

Едноставни Приказни Карпе Дием Планер Месечни Инсерти

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Едноставни Приказни Колекција Карпе Дием Планер Месечни Инсерти - 12 месечни разделувачи со натписи кои вклучуваат денес е полн со можни, се работи, уживајте во патувањето и многу повеќе. Задниот дел на секој делител плус дополнителна страница комбинирајте за да креирате календар од 2 страници за секој месец. 24 инсерти во собата. Едноставни Приказни Карпе Дием Планер Месечни Инсерти.

Параметри на производот

Слична стока