0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Мода Жени О-Вратот Џеб Печатење Без Ракави Обични Ноќни Фустани Црна М

Мода Жени О-Вратот Џеб Печатење Без Ракави Обични Ноќни Фустани Црна М

DEN 271.84
Залиха

Пристапност

Мода Женски О-Вратот Џеб Печатење Без Ракави Обични Ноќни Фустани Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Овој Специјален Дизајн Фустан и ќе ви го украде срцето! Шик и удобен, не можете да погрешите со овој неверојатен Секси фустан! Информации за производот : Сезона : Пролет, Лето и Aut Пол : Женски Повод : Дневна Карактеристика : Џеб,Без Ракави, Материјал За Печатење : Полиестерски Стил : Секојдневна Должина : Мини Одговара : Одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : Фустан Од 1xwomenени. Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Должина На Половината М 6 10 36 92см/36.22 "96см/37.80" 85см/33.46 "Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 92см/36.22" Половината : 96см/37.80" Должина : 85см/33.46" фустани за жени 2022 година. женски фустани. летни фустани за жени. Жените Се Облекуваат. есенски фустани за жени.

Параметри на производот

Слична стока