0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Балсфхк Женски Обичен Тркалезен Врат Ноќта На Вештерките Печатен Миди Фустан Џебни Фустани Со Долги Ракави

Балсфхк Женски Обичен Тркалезен Врат Ноќта На Вештерките Печатен Миди Фустан Џебни Фустани Со Долги Ракави

DEN 531.04
Залиха

Пристапност

Големина : S Биста : 94cm/37.01" Половината : 86cm/33.86" Ракав : 58cm/22.83" Рамо : 42cm/16.54" Колк : 112cm/44.09" Должина : 115cm/45.28"Големина : М Биста : 100cm/39.37" Половината : 90cm/35.43" Ракав : 59см/23.23" рамо : 43см/16.93" колк : 116см/45.67" должина : 116см/45.67"големина : л биста : 106см/41.73" половината : 96см/37.80" ракав : 60см/23.62" рамо : 44см/17.32" колк : 122см/48.03" должина : 117cm/46.06"големина : xl биста : 112cm/44.09" половината : 102cm/40.16" ракав : 61cm/24.02" рамо : 45cm/17.72" колк : 128cm/50.39" должина : 118cm/46.46"големина : xxl биста : 118cm/46.46" половината : 108cm/42.52" ракав : 62cm/24.41" рамо : 46cm/18.11" колк : 134cm/52.76" должина : 119cm/46.85"големина : xxxl биста : 124cm/48.82" половината : 114cm/44.88" ракав : 63cm/24.80" рамо : 47см/18.50" колк : 140см/55.12" должина : 120см/47.24"2. Модниот дизајн ве прави попривлечни, така што секогаш можете да ја направите вашата мода и убавина пред вашите пријатели и семејство, како и вашите омилени луѓе, покажувајќи ја вашата уникатност. Опремен3. Овој фустан е толку убав! Удобна ткаенина! Не го пропуштајте овој фустан, мора да го носите.Дебелина : Стандардно Вклучува : 1 ПАРЧЕ фустан : Забава, дневна И секојдневна ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. карактеристики : 1. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носењеинформации за производот.шармстил : Секојдневен4. Совршен за забави, секојдневни и секојдневни, сигурно ќе ви се допадне!Метод на перење. Рачно миење Фрижидер,закачување или сушење погоден За : Жени 97% Полиестер, 3% Спандекс. Увезени. Елегантно е, слатко и ќе ви се допадне. Овој Фустан Со Својот Прекрасен Дизајн Е Вистинско Привлечно Око Што Во Многу Прилики Сече Добра Фигура. Без разлика дали се носи на ден или навечер : Комбинирајте Со Соодветни Додатоци, Погодни За Сите Прилики : Работа, Канцеларија, Професионална, Дневна, Дружење, Дружење, Забава, Коктел, Клуб, Вернисаж, Одмор, Одмор, Патување, Модна Улична Облека.

Параметри на производот

Слична стока