0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Следни Фустани За Жени Лето Краток Ракав Лак Јазол Завој Врвот Сончоглед Печатење Мини Фустан Костум Фустан

Следни Фустани За Жени Лето Краток Ракав Лак Јазол Завој Врвот Сончоглед Печатење Мини Фустан Костум Фустан

DEN 287.20
Залиха

Пристапност

Женски Завој Со Лак Со Кратки Ракави Врвен Сончоглед Печатење Мини Фустан Фустан Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 БИСТА : 92 Ширина На Рамената : 38,8 Должина : 88,5 Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 98 Ширина На Рамената : 40 Должина : 90 Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104 Ширина На Рамената : 41,2 Должина : 91.5 Големина : Xl Сад : 10 Велика Британија : 14 Еу : 40 Биста : 110 Ширина На РАМЕНАТА : 42.4 ДОЛЖИНА : 93 Големина : Xxl Сад : 12 Велика Британија : 16 Еу : 42 Биста : 116 ШИРИНА НА РАМЕНАТА : 43.6 должина : 94.5 80% Полиестер, 20% ПАМУК. Бохо стил / цветни печатени / шарени / пеперутка / градиент вратоврска боја цврст долг резервоар фустан. Краток ракав/ ракав/ 3/4 ракав/ v-вратот/ круг вратот/ надвор рамо/ вратоврска боја/ градиент боја/ печатење/ цврста боја/ долга должина/ кратка должина/ должина на коленото. Обичниот фустан за жени лесно се комбинира со разновидни фармерки, шорцеви, здолништа и хеланки за моден изглед. Летниот фустан за жени совршен за секојдневна, забава, плажа, клуб, дневна и летна облека. Фустаните на Плажа за жени ќе пристигнат за 7-15 работни дена (Стандардна Испорака) Или за 3-5 работни дена (Забрзана Испорака). зависи кои начини на испорака сте ги избрале. летни фустани. летни фустани за жени. плус големина фустани за жени.

Параметри на производот

Слична стока