0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Женски Женски Ретро Цветен Принт Миди Фустани Фустани Со Долг Ракав Печатен Фустан Со Мачки Празник

Женски Женски Ретро Цветен Принт Миди Фустани Фустани Со Долг Ракав Печатен Фустан Со Мачки Празник

DEN 2.00
Залиха

Пристапност

Класичен Гардероба Главен Фустан. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Миди Фустан, Пролет Fall Фустани, Партија Празник Фустан, Долг Фустан. Совршено За Усогласување со Високи Потпетици, Мини Чанти Како Што Сакате. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Миди Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Пролетен Есенски Фустан, Цветни Фустани За Печатење Тип На Шема : Цветен Печатен Дизајн : Ручен, Џебови, Еластична Боја На Половината : Како Што Покажува Сликата (Опционално)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% полиестер, 5% Спандексно Деколте : Должина На Вратот На Екипажот : Должина На Долги Должини На Ракавите : Сезона На Долги Ракави : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Дизајнот На Вратот и Полите На екипажот Ве Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет. Дизајн : Секси Етнички Цветни Долг Фустан. Натпревар-Цветниот Миди Фустан Со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Пролет Fall, ќе Ви се допадне.

Параметри на производот

Слична стока