0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Борниу Бебе Чорапи, Дете Чорапи Дозвола Дете Бебе Момчиња Девојки Симпатична Мода Цртан Филм Шема Памук Дише Мека Не-лизга Детски Чевли Чорапи

Борниу Бебе Чорапи, Дете Чорапи Дозвола Дете Бебе Момчиња Девојки Симпатична Мода Цртан Филм Шема Памук Дише Мека Не-лизга Детски

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

Поради поставување на светлина или дисплеј,ве молиме разберете дека може да има разлика во бојата содржина на пакетот : 1 пар чорапи за чевли за мали деца препорачана Возраст : 9-12 Месеци Големина На Етикетата : 20/21 Внатрешна Должина : 12,5 см/4,92" ЕУ : 21 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 САД : 5,5 Сутабилен за : Мало Дете .[Ултра лесен Гумен Ѓон И Дизајн За Заштита На Прстите] гумениот ѓон обезбедува многу удобност и ултра лесна поддршка за тежината, а згора на тоа И меките стапала и дизајнот за заштита на прстите за да ги одржат вашите деца удобни и безбедни во сите сезони.

Параметри на производот

Слична стока