0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Шелби Кобра На момчето Црно Бел Фото Колаж Кобра Графичка Маичка Бела Голема

Шелби Кобра На момчето Црно Бел Фото Колаж Кобра Графичка Маичка Бела Голема

DEN 407.84
Залиха

Пристапност

Ако сакате брзи автомобили и добри вибрации, ќе ви се допадне новата официјално лиценцирана облека Шелби Кобра за целото семејство од елитната марка на спортски автомобили! Оваа Црно-Бела Фото-Колажна Кобра Графичка Маица има црно гроздобер лого на шелби кобра со црно-бел фото колаж во позадина. Земете некои нови дизајни На Шелби Кобра денес и одете на возење со стил! Уживајте во удобноста и модата во исто време со оваа уникатна графичка маичка За момчиња Од Шелби Кобра. Нацртајте ги вашите работи со оваа стилска нова секојдневна маичка за момчиња со гроздобер лого на Шелби Кобра со црно-бел фото колаж како позадина. Најдете совршено одговара за вас! Проверете ги табелите со големини за повеќе информации. Изработени од најквалитетни материјали на првокласни дигитални печатачи директно до облека. *Оваа ставка е направена по нарачка; ве молиме размислете за ова кога нарачувате повеќе големини.*. Печатени Во Сад со безбедни мастила на база на вода. Лесна нега; машинско перење ладно внатре кон надвор со слични бои, исушете се ниско (закачете суво за најдобри резултати). Официјално лиценцирана облека. Дизајниран од и ексклузивна соработка со врвни брендови и уметници од светска класа.

Параметри на производот

Слична стока